Αντιπρόσωποι

Αυστρία

Cotton Tex AG Werkstrasse 12A CH -9444 Diepoldsau Επικοινωνία κ. Joerg Buesel E-mail: cottontex@cottonch.com Τηλέφωνο: +41 71 7379 137

Πορτογαλία

Επικοινωνία κ. Sergio Guimaraes E-mail: yarntrade@netvisao.pt Τηλέφωνο: +35 19 6639 759 1 Επικοινωνία κ. Albano Abreu E-mail: nabeba@sapo.pt Τηλέφωνο: +35 19 1722 065 5

Δανία

Altex I/S Spinkebjerg 27 DK-7400 Herning Επικοινωνία κ. Bo Kristensen E-mail: altex@mail.dk Τηλέφωνο: +45 96 26 9999

Ελβετία

Texalle SA Coin du jonc 4 CH-2942 Alle Επικοινωνία Mr. David Racordon E-mail: texalle@bluewin.ch Τηλέφωνο: +32 471 15 16 / + 32 471 31 25

Γερμανία

Hermann Textilhandels GmbH Lautlinger Str. 151 D-72458 Albstadt Επικοινωνία κ. Hermann E-mail: hermann@hermann-textil.com Phone: +49 7431 957450

Ισπανία

Filos S.C.P. Caspe 126, Ento 4º SP-08013 Barcelona Επικοινωνία κ. Jose Gonzalez Barba E-mail: filos@e-filos.com Τηλέφωνο: +34 93 265 9070


Mengual Hilados Estacio 56, 2º – 2ª SP-08202 Sabadell Επικοινωνία κ. Juan Jose Martin Garcia E-mail: mengualfilats@mengualmartin.com Τηλέφωνο: +34 93 745 0999 Κινητό: +34 609 686 709

Λιθουανία

Επικοινωνία κ. Rimantas Bareika E-mail: rimantas@aiteksa.lt Τηλέφωνο: +370 5 268 56 20

Σερβία/FYROM

Επικοινωνία Mr. Μijatovic E-mail: vbmijatovic@gmail.com Τηλέφωνο: +30 2310 707498

Ισραήλ

Svav-Or Ltd Moshav Bnei – Zion P.O. Box 259 IL- 60910 Meshek Abiri Επικοινωνία κ. Eyal Ron E-mail: svavor@bezeqint.net Τηλέφωνο: +97 29 7601 533

Ιταλία

Sugarfil S.A.S. Viale Liberta 25 I-27100 Pavia Επικοινωνία κ. Fotis Sugaris E-mail: sugaris@sugarfil.it Τηλέφωνο: +39 03 8230 305 8
developed by everti.eu

Συνεχίζοντας τη χρήση του website, συμφωνείτε με την πολιτική cookies. περισσότερες πληροφορίες

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close